Für die vollständige Anzeige dieser Seite wird Adobe Flash benötigt. Hier erhalten Sie die neueste Version.

Wyróżnienia i nagrody

Grupa Tintschl została wyróżniona w roku 2010 jako najlepszy dostawca usług dla AREVA (Top AREVA Lieferant 2010). Wyróżnienie to podkreśla zasługi w sukcesach firmy AREVA oceniane według 25 kryteriów. Nejważniejsze z nich to jakość, konkurencyjność i innowacyjność przyczyniające się do trwałego rozwoju firmy.

Tintschl w Polsce

Dla pracodawców

Realizacja indywidualnych koncepcji w celu osiągnięcia elastycznego planu personalnego – to odznacza grupę Tintschl na tle innych firm.

Nowoczesne formy zatrudnienia poparte wiedzą, fachowością, dynamiką i elastycznością prowadzą do tego, że grupa Tintschl jest w stanie zapewnić znakomity zespół pracowników.

Jeśli w Państwa firmie jest pilnie potrzebny specjalista lub personel zapewniający terminową realizację dodatkowych zamówień jesteśmy do Państwa dyspozycji. Naszym celem jest znalezienie optymalnego indywidualnego rozwiązania dla klienta. Na to potrzeba czasu. Nie chodzi o znalezienie pracownika, ale odpowiedniego pracownika. Każdy klient jest dla nas wyzwaniem, z którego my także czerpiemy profity. Bez względu na branżę rozwijamy koncepcje dopasowane do klienta i adekwatne rozwiązania jeśli chodzi o personel biurowy, inżynierów lub pracowników fizycznych. Oferujemy różne rodzaje współpracy, pracowników tymczaowych, umowy o dzieło i pośrednictwo pracy.