Für die vollständige Anzeige dieser Seite wird Adobe Flash benötigt. Hier erhalten Sie die neueste Version.

Wyróżnienia i nagrody

Grupa Tintschl została wyróżniona w roku 2010 jako najlepszy dostawca usług dla AREVA (Top AREVA Lieferant 2010). Wyróżnienie to podkreśla zasługi w sukcesach firmy AREVA oceniane według 25 kryteriów. Nejważniejsze z nich to jakość, konkurencyjność i innowacyjność przyczyniające się do trwałego rozwoju firmy.

Tintschl w Polsce

Grupa Tintschl
Tintschl AG - Partner z przyszłością

Tintschl AG specjalizuje się w wyszukiwaniu i preselekcji wykwalifikowanych pracowników, głównie inżynierów i informatyków oraz pracowników fizycznych z branży technicznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów technicznych jest silnym partnerem w dziedzinie inżynierii, leasingu pracowniczego i rozwiązań informatycznych.

Tintschl AG jest firmą niemiecką, której centrala znajduje się na południu Niemiec, a dokładnie w Erlangen koło Norymbergi.
Na terenie Niemiec Grupa Tintschl posiada swoje oddziały w 11 miastach i zatrudnia ok. 1400 pracowników.

Ponadto do grupy należą Akapester Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach zajmująca sie elektromontażem, automatyką i sterowaniem oraz agencja rekrutacyjna Tintschl Polska (nr 5767). W Polsce grupa Tintschl jest obecna od roku 2006. 

Główne kierunki działania i rozwoju Grupy Tintschl:

  • Rekrutacja i leasing pracowniczy (inżynierowie, informatycy, ekenomiści, pracownicy fizyczni z branży technicznych, opiekunki osób starszych w domach opieki)
  • Nowoczesne technologie (enetgertyka, techniki przewodzenia, podróże kosmiczne, technika medyczna)
  • IT & Communications
  • Usługi HR (doradztwo personalne, Assessment Center, pośrednictwo pracy, outplacement)

Tintschl w Niemczech:
Berlin - Erfurt - Erlangen – Essen –  Forchheim - Frankfurt nad Menem - Hamburg - Karlsruhe – Lipsk –  Norymberga –  Ratyzbona

Tintschl w Polsce:
Tintschl Polska Sp. z o.o. (Świętochłowice)
Akapester Sp. z o.o. (Świętochłowice)